Podruhé z Říma

Takže, je tu druhá várka – tentokrát ze včerejšího cestování po katakombách a bazilikách. Náš průvodce Albert to s náma všechno zvládl (5 bazilik + mše v katakombách sv. Kalixta a po ní prohlídka) za 3,5 hodiny.

Toto je můj velký kamarád Max (nějak jsem na ty Maxe zatíženej…) z Konga, jde na misie do Brazílie. A má moc rád pivo.

Český paša mezi asijcema – Andy (z Indonésie do Holandska), Eugene (z Indie do Ugandy), Gambíček a Peter (z Vietnamu do Papuy Nové Gueneje).

Toto je Dobrý pastýř z Kalixtových katakomb (ten vpravo) a pak naše 2 skupiny:

Ta první je frankofonní, ty mám nejradši -Florent (z Mali do Turecka), Pascal (z Rwandy do Papuy Nové Guineje) a Max. Pascal přišel během genocidy ve Rwandě o oba rodiče – jeden byl Hutu, druhý Tutsi.

Druhá parta jsou Vietnamčíci s kamarádem z Číny (až na pár vyjímek jsou všichni buď Joseph nebo Peter).

Všechny tyhle fotky jsou z prostranství před katakombama. Na té další fotce, to je velký srandista Steven (jde z Keni do Azerbajdžánu) před fasádou baziliky Santa Croce.

No, a toto je náš Buddha (Vietnamec jménem Dinh Hoc Hai Bosco Tran – koadjutor, vypadá spíš jako Číňan a protože je tlustej, všichni mu říkají Buddha) a kolem něj další Vietnamčík Bartolomeo a Mexičan Gabriel. Tihle všichni 3  pomáhají s organizací kurzu, Bart na misie nejde, zůstává v Itálii. Gabriel jde do Jeruzaléma (už tam vlastně 2 roky působí) a Bosco-Buddha do Číny.

Poslední skupinka – uprostřed tři “hispánci” (José ze Španějska jde do Perú, Daniel z Perú do Irska a Alfonso z Mexika do Perú), na krajích Vietnamci, oba Petříci – ten vlevo jde do Súdánu, ten vpravo do Perú.

Na závěr něco z výletu po památkách, asi to budete znát. Fotím to na mobil, takže žádněj zázrak, ale já myslím, že to stačí, ne?

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s